Krikščioniška vaikų vasaros stovykla "NemRadas" 2020

Stovykla „NemRadas“ jau dvidešimt septintą vasarą vyks mūsų visų pamėgtoje vietoje – Nemunėlio Radviliškyje, Biržų rajone, mokyklos patalpose, netoli dviejų upių (Nemunėlio ir Apaščios) santakos. I pamainoje (liepos 18-23 d.) laukiame 50-ties stovyklautojų - nuo 7 iki 10 ir II pamainoje (liepos 26-31 d.) nuo 11 iki 13 metų amžiaus vaikų, kuriuos numatoma suskirstyti į 6 grupes (būrių) per pamainą.
Berniukai ir mergaitės stovyklaus atskiruose būriuose, taip pat bus skirstomi pagal amžių - nuo mažiausių iki didžiausių vaikų būrio.
Stovykloje kasdieną gilinsimės į Dievo žodį, eisime į būrelius (giedojimo, dramos, šokių, žurnalistikos ir apyrankių pynimo) ir kitaip įdomiai leisime laiką. Kiekviena stovyklos diena yra išskirtinė, jau buvę stovyklautojai puikiai žino būrių prisistatymo, stovikliados, šou, žygio dienas ir jų veiklas, o dar tik būsimi stovyklautojai greitai sužinos.

Daugiau informacijos ir stovyklos anketą galite rasti mūsų facebook puslapyje www.facebook.com/nemradas

Anketą galite užpildyti čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVYZxQfMFkhKjdavXAGSxf71L_jbcch0iJ-WaO98oc7A73kg/viewform?fbclid=IwAR1VUbW4-lAj_wx9keiSpdJxjAT_JO-ARDoeOx3fTp6Kg1kfK1ebXuNgSr8

Stovyklos atmintinę rasite čia: https://docs.google.com/document/u/1/d/1bJVqTW688JkP_ZytLzqEw9HpbopnrliD_0x_IfLyCLo/edit?fbclid=IwAR3FpP84i5CZ02u8xA2htD-Wpod1yKOQj8boqbQ35GMQ0jSQOc-WTZoXQZAŠių metų stovyklos direktorė – Vima Baltušytė
 tel.nr.: +370 690 70226el. pašto adresas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Pavaduotojas  – Dominykas Šukys
tel.nr.: +370 679 94135, el. pašto adresas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Stovyklos kapelionas – pastorius Frank van Dalen
el.pašto adresas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informacija: 2018 m. kriščioniška muzikos stovykla atšaukta

Mieli muzikos, giesmių mylėtojai,

Dėl susiklosčiusių sunkumų organizuojant šių metų Muzikos stovyklą, organizatorių komanda pasitarusi nusprendė šiais metais ją atšaukti.
Turime vilties, kad kitais metais susitiksime visi ir giedosime giesmes Jo garbei.

Frank , Emily ir Irma

2017 m. visuotinis Draugijos susirinkimas

Visi žinome, jog šie metai yra labai svarbūs Reformacijai – tai 500-tosios jos metinės. Tačiau ar kas žino, kuo buvo svarbi viena iš šių metų dienų, tai yra spalio 14-toji? Su dideliu džiaugsmu galiu pasakyti, jog tai buvo lyg Reformacijos diena Jaunimo draugijai Radvila. Įdomu kodėl?

O gi todėl, jog būtent šią dieną vyko Draugijos visuotinis susirinkimas, kuris buvo tikrai neeilinis – jo metu išsakytos mintys, paskelbti darbai ir ateities lūkesčiai turbūt bus laikomi Draugijos reformacijos pradžia.

Continue Reading

2018 m. visuotinis Draugijos susirinkimas

Kaune vyko visuotinis LERJD ''Radvilos'' susirinkimas, prasidėjęs giesmėmis, maldomis ir Biblijos studijomis, kurias vedė Emily ir Frankas van Dalenai. Vėliau buvo diskutuojama ir dalinamasi idėjomis apie organizacijos siekius, kaip savanoriai galėtų prisidėti prie parapijos žmonių gerbuvio. Taip pat buvo prisimenama apie praeituose susirinkimuose minėtus tikslus, planuojami reikalingi pokyčiai, nuspręsta dėl stovyklų datų, pristatyti praeitų metų projektai.

Continue Reading

2017 m. vasaros uždarymo sąskrydis

LERJD „Radvila” nariai bei kiti reformatų jaunuoliai po Draugijos vasaros uždarymo sąskrydžio, vykusio tris dienas Verbickų sodyboje, Pošalčių kaime, sekmadienį, rugsėjo 10 d. kartu meldėsi Vilniaus ev. reformatų bažnyčioje.

Continue Reading

Buveinė

Pylimo g. 20-13, Vilnius
Lietuva
Prieš atvykdamas susisiek:
info@radvila.lt

Kontaktai

Direktorius:
Austeja Verbickaite
Tel. nr.: +370 643 92263
El. paštas: austa15@gmail.com

Rekvizitai

LERJD „Radvila”
Įm. k.: 195735531
Adresas: Reformatų g. 3A, Biržai