Kalėdinio jaunimo susibūrimo atogarsiai

Gruodžio 26 d. susirinkome Nemunėlio Radviliškyje. Visi vieni kitų pasiilgę ir kupini džiaugsmo ėmėmės darbų. Visų pirma, pasidžiaugėme mums siųstu puikiu oru, nuostabia gamta, sniego gausa ir žvaigždėtu dangumi. Pasivaikščioję po apylinkes suskubome gaminti rankdarbius, kuriuos ketinome įteikti senelių namuose gyvenantiems vienišiems žmonėms.

 

Visi kartu karpėme, piešėme, klijavome atvirukus ir kūrėme ramybės ir gėrio angelus. Parašę nuoširdžius linkėjimus skubėjome juos įteikti. Nuvykę ne tik aplankėme visus senelius, įteikėme po pagamintą dovanėlę, bet ir subūrę visus į šiltą virtuvę giedojome giesmes bei linkėjome gerų ateinančių metų. Nuostabu matyti, kad toks paprastas dėmesys gali taip pradžiuginti žmogų.

Keliaudami atgal vėl negalėjome praleisti dar vienos progos pasidžiaugti sniegu ir nučiuožti nuo kalno. Vakare visi pavargę, bet kupini įspūdžių dar peržiūrėjome filmą “Pokalbiai rimtomis temomis”. Sekmadienio rytą sutvarkę Nemunėlio Radviliškio parapijos namus, kuriuose gyvenome keliavome į bažnyčią Kalėdinėms jaunimo pamaldoms, kartu pagiedoję ir pasiklausę pamokslo apie meilės jėgą ir bendrystės džiaugsmą atsisveikinome iki kitų susitikimų.

Urtė Laumytė

Nuotr. Laurynas Jankevičius

Buveinė

Pylimo g. 20-13, Vilnius
Lietuva
Prieš atvykdamas susisiek:
info@radvila.lt

Kontaktai

Direktorius:
Austeja Verbickaite
Tel. nr.: +370 643 92263
El. paštas: austa15@gmail.com

Rekvizitai

LERJD „Radvila”
Įm. k.: 195735531
Adresas: Reformatų g. 3A, Biržai