Sporto stovykla „Viešpaties žaidimo planas mums”

Šių metų liepos 18-25 dienomis, Kėdainiuose, vyko krikščioniška sporto stovykla – „Žaidimo planas". Jau antrus metus organizuojama stovykla susilaukė beveik dvigubai daugiau vaikų bei vadovų. Mažųjų sportininkų ir Dievo žodžio klausytojų buvo 29, o vadovų 8, dvasinis vadovas, direktorė bei futbolo treneris. Šiais metais, taip pat skyrėsi ir stovyklos trukmė – po praeitų metų gerų atsiliepimų bei atsiradusių naujų idėjų, buvo nuspręsta prailginti stovyklos laiką iki 7 dienų.

Per šią savaitę stovyklos dalyviai aktyviai sportavo, skaitė Bibliją, žaidė įvairiausius žaidimus, giedojo bei susipažino su kitais vaikais, kurie, tikimės, išliks draugais dar ilgam. Iš visos Lietuvos suvažiavę vaikai ir vadovai kiekvieną dieną pasitikdavo su vis naujais iššūkiais.

Kiekviena diena savo dienotvarke – panaši, tačiau tuo pačiu ir skirtinga. Tokios stovyklos plano dalys kaip maitinimas, pamaldos, treniruotė ir pamokėlės vyko kiekvieną dieną, tačiau vakarais, dienotvarkė kito. Tik susirinkę vaikai buvo suskirstyti į būrius, kurių turėjome net 4 – tris berniukų ir vieną mergaičių. Pati pirma diena buvo skirta susipažinimams tiek būriuose individualiai, tiek visos stovyklos mastu. Antrąją dieną, sekmadienį, tikrinome savo orientacijos ir greičio sugebėjimus eidami Kėdainių miesto ir priemiesčio gatvėmis, takais ir takeliais, skirtingais maršrutais tačiau į vieną finišą – Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčią. Ten, kartu su parapija pamaldose pagarbinome Viešpatį ir išskubėjome į pirmąją treniruotę. O vakare visi buvo pakviesti į „Kiną po žvaigždėmis". Šiltai apsirengę, pasidarę spragėsių ir patogiai įsitaisę visi žiūrėjome filmą – „Bangų medžiotoja", tiesa, teko padaryti reklaminę pauzę, kadangi pradėjo lyti ir turėjome pereiti į mokyklą. Trečiosios dienos vakaras laukė pramoga ir išbandymas - žaidėme „Kazokus ir plėšikus". Ketvirtąją dieną, antradienį, kiek neįprastai, buvo suorganizuotas konkursas – „Tu gali šokti", kuriame savo šokių žingsnelius parodė visi ir sugebėjimą judėti ne tik futbolo aikštėje rodė ir dalyviai, ir vadovai. Trečiadienį per „Protmūšį" visi parodė savo žinias futbolo, Biblijos, stovyklos ir net dramos srityse. Be abejo, laimėtojai buvo apdovanoti prizais, kurie toliau padėtų Jiems tobulėti dvasiškai – jie gavo Biblijas ir kalendorius su mėnesio eilutėmis. Priešpaskutinę pilną dieną stovykloje vaikai buvo pakviesti įsitraukti į realų žaidimą, vadovaudamiesi nuorodomis ir užuominomis ieškant lobio ir keliaujant iš vieno lygio į kitą miškais ir keleliais bei renkant „gyvybes". Na, o penktadienį vakare, kaip visada buvo liūdniausia, kadangi dalinomės meilės/draugystės laiškais, giedojome prie laužo, dėkojome už visą savaitę kartu bei pasislėpę išliejome po vieną kitą ašarėlę. Aišku, nereiktų užmiršti ir šeštadienio, kuomet įvyko varžybos tarp FK „Žaidimo planas" ir FK „Barselona", kur Barselona tebuvo vadovai sužaidę lygiosiomis su Žaidimo plano komanda – mūsų stovyklos futbolininkais.

Savaitė praėjo taip greitai, kad atrodo, tik ką visi susirinkome, o jau reikėjo atsisveikint. Kiekvienas įgavome naujos patirties, pasimokėme iš savo klaidų, gavome daugybę šiltų emocijų bei patyrėme milijoną gražių akimirkų. Šią savaitę prisimins dar ilgai ne tik vaikai, tačiau ir jau kiekvieno vaiko pasiilgę vadovai.

Stipriai apkabinam ir laukiam kitais metais,
Jūsų vadovai

Buveinė

Pylimo g. 20-13, Vilnius
Lietuva
Prieš atvykdamas susisiek:
info@radvila.lt

Kontaktai

Direktorius:
Austeja Verbickaite
Tel. nr.: +370 643 92263
El. paštas: austa15@gmail.com

Rekvizitai

LERJD „Radvila”
Įm. k.: 195735531
Adresas: Reformatų g. 3A, Biržai