Vaikų vasaros stovyklos „Nemradas” atgarsiai

Praėjus daugiau nei mėnesiui po stovyklos, galime drąsiai teigti, jog pasiilgome visų ir kiekvieno atskirai! Skaičiuojant jau beveik paskutines vasaros dienas, pamažu apima nostalgija, liūdesys bei džiaugsmas vienu metu, prisimenant vieną geriausiai praleistų vasaros savaičių.

O ar Jūs prisimenat, ką gi veikėme tą savaitę? Birželio 27d. – Liepos 4d. praleidome neužmirštamą laiką kartu su 85 vaikais ir 26 vadovais. Taip pat šiais metais mus aplankė ir svečiai iš Vokietijos – prižiūrėti, saugoti ir ugdyti stovyklautojus padėjo net 3 vokietės bei visų mylimas ir gerbiamas kunigas Didi (Dieter Gartmann). Antrus metus iš eilės direktoriaus pareigas ėjo Laurynas Jankevičius, pavaduotojas Vaidas Kabelis.

Kaip ir kiekvienais metais vadovai ugdė vaikų komandiškumo jausmą, mokė Biblijos tiesų, linksmino, lavino jų vaizduotę bei prižiūrėjo ir saugojo. Šį kartą stovyklos programa šiek tiek keitėsi, įtraukdama daugiau naujų siurprizų ir vienas veiklas pakeisdama kitomis. Aišku, ir šiais metais vykdėme įprastines veiklas ir užsiėmimus – pamaldas, pamokėles, dailę, giedojimą, dramą, pynimą, žurnalistiką, kvadratą, futbolą, krepšinį, plaukimą, piešimą ant kūno, dainavimą, aerobiką bei vakarinius renginius – prisistatymus, bezdžioniukų šou, stovykliadą, kazokus ir lobį. Tačiau penktadienio programa buvo kiek pakeista ir nuspręsta vietoj talentų šou suorganizuoti populiarųjų protmūšį, kuris jau nuo šių metų taps tradiciniu renginiu ateinančiose stovyklose. Be abejo, vaikai buvo nustebinti ir įvairiausiais siurprizais, kurių metu žaidėme „Bado žaidynes“, rungtyniavome kiek sukarintose estafetėse, išmokome kaip apsisaugoti vandenyje ar išgelbėti skęstanį bei kaip suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiam.

Smagu prisiminti kiekvieną dieną praleistą su kiekvienu iš Jūsų! Tačiau pasidaro kiek liūdna, pagalvojus, kad pamatysime Jūsų šypsenas, džiaugsmo ar ašarų pilnas akis bei išgirsime Jūsų juoką ar nuoširdžias giesmių eilutes tik kitais metais.

Neužmirškime vieni kitų ir sekite mūsų naujienas tiek Facebook „Nemradas” paskyroje, tiek oficialiame stovyklos tinklalapyje.

Tad mes, savo ruožtu, norime pasidalinti nuotraukomis, kurias peržiūrėjus matosi, jog mums visiems tikrai buvo gera būti kartu.

Su meile,
Vadovai ir stovyklos direktorius Laurynas Jankevičius

Simona Česnakaitė

Buveinė

Pylimo g. 20-13, Vilnius
Lietuva
Prieš atvykdamas susisiek:
info@radvila.lt

Kontaktai

Direktorius:
Austeja Verbickaite
Tel. nr.: +370 643 92263
El. paštas: austa15@gmail.com

Rekvizitai

LERJD „Radvila”
Įm. k.: 195735531
Adresas: Reformatų g. 3A, Biržai