LERJD „Radvila” visuotinis susirinkimas 2015 (2)

Kol dar visi įspūdžiai ir prisiminimai neišblėso, norime pristatyti, kas buvo nuspręsta Lietuvos evangelikų reformatų jaunimo draugijos „Radvila“ visuotinio susitikimo metu. Nors mūsų Draugija nėra labai didelė, bet mūsų ateities užmojai – daug žadantys.

Jau kelis metus iš eilės susitikimas vyksta bažnyčios parapijos namuose – Gerosios vilties 1A. Susitikime dalyvavo 23  "Radvila" nariai, iš jų 20 turėjo balsavimo teisę. Išsirinkę susirinkimo pirmininką, sekretorę ir balsų skaičiavimo komisiją, aptarėme projektus, kurie buvo sėkmingai įvykdyti arba kurių realizavimui, deja, bet neužteko laiko, išteklių ar ryžto. Į suorganizuotų LERJD projektų sąrašą įtraukėme „Nemradas“ stovyklą, WEB projektus (radvila.lt, nemradas.lt svetainių kūrimas bei tobulinimas) ir biržiečių konfirmantų sveikinimą. Taip pat prie realizuotų renginių galime priskirti „Radvilos kėglį“ – tik šį kartą pavadinimas neatitiko veiklos koncepsijos, kadangi susitikimo metu ne boulingą žaidėme, o susiorganizavome priešstovyklinius mokymus bei atlikome praeitų metų stovyklos refleksiją. Gaila, tačiau atsirado ir tokių projektų, kurie neišvydo dienos šviesos – Jaunimo stovykla, kartingai, dažasvydis bei pagalba sekmadieninėse mokyklėlėse. Tačiau mūsų planuose šios veiklos vis dar yra, tad jei ne praėjusiais, tai šiais metais ištaisysime situaciją.

 Kodėl taip užtikrintai kalbame apie ateities planus? Kadangi nuo šių metų, „Radvila“ veiklą planuos ne tik direktorius, bet ir jo mažieji nykštukai – koordinatoriai. Jų dėka, nuo direktoriaus pečių nukris tikrai nemažai darbų, kurie paprasčiausiai dėl laiko ir atsakomybių pasiskirstymo stokos nebuvo įvykdyti. Tad pasidžiaugę pasiektais rezultatais ir išsiaiškinę nepasiektų tikslų priežastis, rinkome naujas Draugijos narių pareigybes. Pasiūlytos ir išrinktos tokios sritys bei asmenys atsakingi už jas: Vaidas Kabelis – iždininkas, Simona Česnakaitė – viešųjų ryšių koordinatorė, Laura Tuomaitė – projektų koordinatorė, Vaidotas Ickys – Radvilos kapelionas, Gintaras Pelanis – ūkvedys. Šie nariai, kartu su pirmininku – Laurynu Jankevičiumi, nuolatos bendradarbiaus ir sieks kuo produktyviau įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Po skanių pietų ir neilgos pertraukėlės vėl kibome į darbus. Du metus iš eilės vaikų stovyklos „Nemradas“direktoriaus pareigas ėjęs Laurynas Jankevičius vėl tapo direktoriumi, tik šį kartą –Jaunimo stovyklos. Na, o 2016 m. „Nemradas“ direktore vienbalsiai buvo išrinkta Irma Zablackaitė. Ji nusprendė turėti savo „dešiniųjų rankų“ komandą, kuri padės organizuoti stovyklą ir įvairias veiklas jos metu. Šie trys radviliečiai – Vaidas Kabelis, Dominykas Šukys ir Simona Česnakaitė – direktorę palaikys, padrąsins ir visada pagelbės sprendžiant bet kokias problemas. Tad šių metų stovyklų bei Radvilos komandos suformuotos iš itin stiprių, profesionalių ir draugiškų žmonių, kas manome ir bus mūsų sėkmingo darbo garantas.

LERJD „Radvila“ veikla jau yra vykdoma daugiau nei dvidešimtmetį. Per tiek laiko buvo patirta ir nuosmukių, ir pakilimų – mūsų organizacija matė ir gerų, ir ne tokių sėkmingų dienų. Tačiau po šio visuotinio susitikimo esame itin motyvuoti veikti – dalintis savo idėjomis tarpusavyje, skleisti Dievo žodį, vykdyti edukacinę veiklą ir dalintis savo patirtimi su mažaisiais ir vyresniaisiais krikščionimis. 2015 m. visuotinis LERJD „Radvila“ susitikimas įpūtė daug naujų vėjų – mes tikime, jog tokios permainos tik į gerą ir tik dėl didesnio tikslo.

 

Visada Jūsų ir su Jumis, 

Radvilos nariai

Simona ir Laurynas

Buveinė

Pylimo g. 20-13, Vilnius
Lietuva
Prieš atvykdamas susisiek:
info@radvila.lt

Kontaktai

Direktorius:
Austeja Verbickaite
Tel. nr.: +370 643 92263
El. paštas: austa15@gmail.com

Rekvizitai

LERJD „Radvila”
Įm. k.: 195735531
Adresas: Reformatų g. 3A, Biržai