Visuotinis Draugijos susirinkimas '16

Jaunimo draugija „Radvila“ gruodžio 17 d. susirinko į visuotinį susirinkimą. Susitikime tradiciškai pasidžiaugta jau nuveiktais darbais ir pradėta planuoti ateinančius. Taigi kokie buvo radviliečių 2016 ?

Visų pirma pristatyta vaikų vasaros stovykla „Nemradas“. Nuolatos atsinaujinanti stovykla ir šiemet sėkmingai tęsė savo veiklą, sulaukė daug mažųjų norinčių savo atostogas praleisti būtent krikščioniškoje aplinkoje. O tiems, kas jau išaugo iš mažųjų atsirado galimybė dalyvauti jaunimo stovykloje ir dar rimčiau studijuoti Dievo žodį. Praėjusiais metais gimusi idėja sveikinti konfirmantus taip pat nebuvo pamiršta. Ką tik tapusiais pilnateisiais Bažnyčios nariais jaunuolius sveikino ir organizacijos „Radvila“ nariai džiaugdamiesi kartu su jais ir kviesdami prisijungti prie vykdomos veiklos.

Kaip jau tapo įprasta, diskutuota ir apie informacijos sklaidą, projektų viešinimą. Šiam tikslui prieš porą metų visiškai atnaujina svetainė „radvila.lt“ ir sukurta nauja „nemradas.lt“. Abiejose pagal galimybes atnaujinama informacija apie organizuojamus susitikimus, iniciatyvas, stovyklas.

Šis susirinkimas pasižymėjo atvirumu ir svečių gausa, todėl sveikinimus išgirdome ir iš Vilniaus evangelikų reformatų parapijos tarybos atstovės Danguolės Juršienės, ir iš Biržų jaunimo reikalų koordinatoriaus Merūno Jukonio. Minint Reformacijos 500 metų jubiliejų apie šios sukakties reikšmę kalbėjo kun. Rimas Mikalauskas. Kun. Raimondas Stankevičius pristatė Refromacijos 500 metų jubiliejaus minėjimo renginius ir pakvietė dalyvauti organizuojamuose šiai progai atminti renginiuose.

Be to, kad 2017 metais ruošiamąsi dalyvauti neeiliniuose Reformacijos jubiliejaus renginiuose, radviliečiai tęs arba atnaujins senesnes iniciatyvas. Šią vasarą vaikų vėl lauks „Nemradas“ su itin įdomia tema: „5 Solos“. Taip pat savo veiklą tęs jaunimo stovykla. Prisimintas bendradarbiavimas su „Rugutės“ fondu, o kad visus narius pasiektų informacija apie planus įkuriama bendra el. paštų susirašinėjimo grupė vienijanti visus Draugijos narius. Nekanriai laukdami, kada galėsime vėl pasidžiaugti įvykdytais dideliais ir mažesniais projektais kito susitikimo data numatome spalio 14d.

Susitikimą baigė gražus pasibuvimas kepant sausainius ir vaišinant jais Vilniaus ev. reformatų bendruomenės narius.

Susirinkimo protokolą galite rasti čia.

 Draugijos direktorius
Laurynas Jankevičius

Buveinė

Pylimo g. 20-13, Vilnius
Lietuva
Prieš atvykdamas susisiek:
info@radvila.lt

Kontaktai

Direktorius:
Austeja Verbickaite
Tel. nr.: +370 643 92263
El. paštas: austa15@gmail.com

Rekvizitai

LERJD „Radvila”
Įm. k.: 195735531
Adresas: Reformatų g. 3A, Biržai