Informacija apie vakaro pamaldas minint Reformacijos dieną

Šiemet Reformacijos metai. Kasmet švenčiama ir Reformacijos diena - tai spalio 31-oji. Šią šventę visi kartu galėsime atšvęsti Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčioje. Prieš prasidedant pamaldoms bus uždegta menininko Juliaus Žėko ugnies instaliacija skirta Martino Liuterio 95 tezių paskelbimo 500 metų jubiliejui, kurios metu priešais bažnyčią esančiame Reformatų skvere (buvusios reformatų kapinės) įžiebsime daugybę žvakių, simbolizuojančių Reformacijos pradžią, svarbą ir jos atneštą šviesą. Tad kviečiami visi norintys! Pasikvieskite draugus, tetas, mamas, seses, brolius ir senelius, o seneliai atsiveskite vaikus ir anūkus!

Continue Reading

Informacija - Visuotinis Draugijos susirinkimas 2017

Visus Draugijos narius maloniai kviečiu atvykti į visuotinį Draugijos narių susirinkimą, jo metu bus aptarti šiais metais nuveikti darbai, sprendžiama dėl kitų metų darbų. Renkami vaikų bei jaunimo stovyklos direktoriai. Taip pat bus tariamasi dėl bendro stovyklų organizavimo su kitomis Bažnyčios rengiamomis stovyklomis (sporto, šeimų, dieninėmis ir pan.), bendro vadovų paruošimo, mokymų bei atrankos. Vadovų minimalaus amžiaus, stovyklų dalyvių kiekio ir pan. Kaip ir buvo nutarta per praėjusį susirinkimą, šių metų susirinkimo data spalio 14d .

Continue Reading

Biblijos studijos

Džiugi žinia, Biblijos studijos jaunimui (ir ne tik) grįžta! Šių metų Biblijos studijų temos, kurias gvildensime per visus ateinančius Biblijos studijų susitikimus yra "Santykai, seksas ir santuoka". Tai tikrai labai svarbios temos kiekvienam jaunam žmogui, tad nepraleiskite galimybės apie jas daugiau sužinoti per Šventojo Rašto prizmę.

Continue Reading

LERJD „Radvila” vasaros uždarymo sąskrydis (Informacija)

Vasara jau baigiasi, tačiau liūdėti tikrai nereikia, priešingai – pasidžiaukime per vasarą nuveiktais darbais, surengtomis stovyklomis, džiaugsmo pilnomis vaikų širdelėmis. O kad to daryti nereiktų vieniems, kviečiu visus Radvilos narius bei visą reformatų jaunimą į LERJD Radvila vasaros uždarymo sąskrydį, kur ne tik smagiai praleisime laiką būryje draugų, bet ir žiūrėsime bei aptarsime filmą, išgirsime draugijos istoriją, sužinosime apie spec. poreikių turinčius vaikus, žaisime komandinę dvasią ugdančius žaidimus, giedosime prie laužo ir garbinsime Viešpatį Dievą. Daugiau informacijos galite rasti žemiau pateiktoje dienotvarkėje ar kontaktiniais numeriais pateiktais žemiau jos.

Continue Reading

Inormacija apie muzikos stovyklą Biržuose

Norime informuoti, jog šiemet Lietuvoje, Biržuose, prieš pat Sinodą, rengiama muzikos stovykla! Joje laukiami visi 16-26 metų jaunuoliai turintys muzikinę klausą bei mėgstantys ir sugebantys dainuoti/giedoti ar groti muzikiniais instrumentais.

Continue Reading

  • 1
  • 2

Buveinė

Pylimo g. 20-13, Vilnius
Lietuva
Prieš atvykdamas susisiek:
info@radvila.lt

Kontaktai

Direktorius:
Austeja Verbickaite
Tel. nr.: +370 643 92263
El. paštas: austa15@gmail.com

Rekvizitai

LERJD „Radvila”
Įm. k.: 195735531
Adresas: Reformatų g. 3A, Biržai