Informacija apie vakaro pamaldas minint Reformacijos dieną

Šiemet Reformacijos metai. Kasmet švenčiama ir Reformacijos diena - tai spalio 31-oji. Šią šventę visi kartu galėsime atšvęsti Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčioje. Prieš prasidedant pamaldoms bus uždegta menininko Juliaus Žėko ugnies instaliacija skirta Martino Liuterio 95 tezių paskelbimo 500 metų jubiliejui, kurios metu priešais bažnyčią esančiame Reformatų skvere (buvusios reformatų kapinės) įžiebsime daugybę žvakių, simbolizuojančių Reformacijos pradžią, svarbą ir jos atneštą šviesą. Tad kviečiami visi norintys! Pasikvieskite draugus, tetas, mamas, seses, brolius ir senelius, o seneliai atsiveskite vaikus ir anūkus!

Šventės programa
Spalio 31 d. (antradienis):

19:00    Žvakių uždegimas Reformatų skvere minint Reformacijos pradžią, svarbą ir jos atneštą šviesą. Bus dalinami lankstinukai apie Reformaciją, pasakojama, kas yra Reformatų skveras, reformacija, kaip ji prasidėjo ir kokia jos svarba. Vaišinsimės karšta arbata ir sausainiais. Grosime ir giedosime jaunimo bei giesmyno giesmes.


20:00    Vakaro pamaldos. Jų metu bus giedama akomponuojant įvairiais instrumentais. Pamaldas ves kun. Raimondas Stankevičius bei misionierius iš Jungtinių Amerikos Valstijų Frankas van Dalenas.


21:00    Agapė - jos metu vaišinsimės vieni kitų suneštomis vaišėmis. Bus karštos arbatos, kakavos, sausainių bei pyragų.Daugiau informacijos galite kreiptis į Draugijos direktorių Lauryną Jankevičius tel. numeriu +370 681 29342 ar el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Generalinis šventės rėmėjas „Geralda“.

Buveinė

Pylimo g. 20-13, Vilnius
Lietuva
Prieš atvykdamas susisiek:
info@radvila.lt

Kontaktai

Direktorius:
Austeja Verbickaite
Tel. nr.: +370 643 92263
El. paštas: austa15@gmail.com

Rekvizitai

LERJD „Radvila”
Įm. k.: 195735531
Adresas: Reformatų g. 3A, Biržai